Česky

DIAMO, state enterprise
Branch HBZS
Lihovarská 1199/10, Radvanice
Ostrava
716 00

Registration no.: 00002739
Tax ID no: CZ00002739

Banking information: ČSOB, a. s.
account no. 217301293/0300

Telephone:
+420 596 258 230 (secretariat)
+420 596 258 222 (switchboard)
E-mail: hbzs@diamo.cz

Management

Ing. Josef Kasper ředitel odštěpného závodu kasper@hbzs-ov.cz 596 258 220
doc. Ing. Zdeněk Pavelek, Ph.D., MBA náměstek ředitele o. z. – hlavní inženýr pavelek@hbzs-ov.cz
596 258 221
Ing. Jaroslav Suchel náměstek ředitele o. z. pro ekonomiku a personalistiku suchel@hbzs-ov.cz
596 258 241
Ing. Jaroslav Provázek náměstek ředitele o. z. – hlavní mechanik provazek@hbzs-ov.cz
596 258 225

Commercial activity

doc. Ing. Zdeněk Pavelek, Ph.D., MBA záchranářské a havarijní práce, poradenství a konzultace, hlavní inženýr pavelek@hbzs-ov.cz 596 258 221
Ing. Jaroslav Provázek potápěčské práce, hlavní mechanik provazek@hbzs-ov.cz 596 258 225
Ing. Václav Tesarčík servisní služby, dýchací technika, autoprovoz tesarcik@hbzs-ov.cz 596 258 333
Ing. Michal Ondrušák popílkové hospodářství, ekolog, vodohospodář ondrusak@hbzs-ov.cz 596 258 229
Kamil Margieta lampové hospodářství margieta@hbzs-ov.cz 596 258 391
Petr Mrnuštík lampové hospodářství mrnustik@hbzs-ov.cz 596 258 390
Milan Žabčík, DiS. požární ochrana zabcik@hbzs-ov.cz 596 258 327
Ing. Petr Zielinski detekce a indikace zielinski@hbzs-ov.cz 596 258 350
Ing. Ladislav Hübner školící a výcviková činnost, výškové a lezecké práce, vedoucí útvaru výchovy, výcviku a taktiky
hubner@hbzs-ov.cz 596 258 341
Pavel Melicher dokumentační práce melicher@hbzs-ov.cz 596 258 358

Other

Ing. Miluše Gombalová asistentka ředitele gombalova@hbzs-ov.cz 596 258 230
Jana Nalevajková osobní a mzdové oddělení nalevajkova@hbzs-ov.cz 596 258 304
Zdenka Wiegandová účetní wiegandova@hbzs-ov.cz 596 258 302
Ing. Zdeňka Hegedüsová účetní hegedusova@hbzs-ov.cz 596 258 300
Božena Kubačková skladové hospodářství kubackova@hbzs-ov.cz 596 258 306
Jan Polášek vedoucí oddělení výpočetní techniky polasek@hbzs-ov.cz 596 258 340
MUDr. Martin Dokulil vedoucí lékař dokulil@hbzs-ov.cz 596 258 338
Karel Waclawiec správa budov waclawiec@hbzs-ov.cz 596 258 342