Tyto stránky použivájí cookies

Náše stránky používají technické cookies. Pro více informací a nastavení navštivte Informace o cookies.

Nastavení

DIAMO, státní podnik
odštěpný závod HBZS
Lihovarská 1199/10, Radvanice
Ostrava
716 00

IČO: 00002739
DIČ: CZ00002739

Bankovní spojení: ČSOB, a. s.
č. ú. 217301293/0300

Telefon:
+420 596 258 230 (sekretariát)
+420 596 258 222 (dispečink)
E-mail: hbzs@diamo.cz
ID datové schránky: sjfywke

Management

Ing. Josef Kasper ředitel odštěpného závodu kasper@diamo.cz 596 258 220
doc. Ing. Zdeněk Pavelek, Ph.D., MBA náměstek ředitele o. z. – hlavní inženýr pavelek@diamo.cz
596 258 221
Ing. Jaroslav Suchel náměstek ředitele o. z. pro ekonomiku a personalistiku suchel@diamo.cz
596 258 241
Ing. Jaroslav Provázek náměstek ředitele o. z. – hlavní mechanik provazek@diamo.cz
596 258 225

Komerční činnost

doc. Ing. Zdeněk Pavelek, Ph.D., MBA záchranářské a havarijní práce, poradenství a konzultace, hlavní inženýr pavelek@diamo.cz
596 258 221
Ing. Jaroslav Provázek potápěčské práce, hlavní mechanik provazek@diamo.cz
596 258 225
Ing. Václav Tesarčík servisní služby, dýchací technika, autoprovoz tesarcik@diamo.cz
596 258 333
Ing. Michal Ondrušák popílkové hospodářství, ekolog, vodohospodář ondrusak@diamo.cz
596 258 229
Kamil Margieta lampové hospodářství margieta@diamo.cz
596 258 391
Petr Mrnuštík lampové hospodářství mrnustik@diamo.cz
596 258 390
Milan Žabčík, DiS. požární ochrana zabcik@diamo.cz
596 258 327
Ing. Petr Zielinski detekce a indikace zielinski@diamo.cz
596 258 350
Ing. Ladislav Hübner školící a výcviková činnost, výškové a lezecké práce, vedoucí útvaru výchovy, výcviku a taktiky
hubner@diamo.cz 596 258 341
Pavel Melicher dokumentační práce melicher@diamo.cz 596 258 358

Ostatní

Ing. Miluše Gombalová asistentka ředitele gombalova@diamo.cz 596 258 230
Jana Nalevajková osobní a mzdové oddělení nalevajkova@diamo.cz 596 258 304
Zdenka Wiegandová účetní wiegandova@diamo.cz 596 258 302
Ing. Zdeňka Hegedüsová účetní hegedusova@diamo.cz 596 258 300
Božena Kubačková skladové hospodářství kubackova@diamo.cz 596 258 306
Jan Polášek vedoucí oddělení výpočetní techniky polasek@diamo.cz 596 258 340
MUDr. Martin Dokulil vedoucí lékař dokulil@diamo.cz 596 258 338
Radim Kocián správa budov kocian@diamo.cz
596 258 320